Rekrutacja pracowników

 

Aktualnie polski rynek pracy to rynek pracownika. Problemy ze znalezieniem odpowiednich kandydatów zgłasza większość pracodawców. O dalszym rozwoju przedsiębiorstw w najbliższym czasie decydować będzie dostęp do odpowiedniej kadry. Rozwój zapewniają najlepsi pracownicy.

Kto jest najlepszym pracownikiem?

Najlepszy pracownik to pracownik efektywny, posiadający wymagane kompetencje i dopasowany do wykonywanej pracy. Znalezienie i dopasowanie pracownika pochłania coraz więcej czasu i często wymaga nietypowych rozwiązań, niekoniecznie tylko ogłoszeń. Warto powierzyć działania rekrutacyjne fachowcom, których codzienna praca koncentruje się na tej aktywności.

Jak działamy?

  • Nie bazujemy na ogłoszeniach – pozyskiwanie kandydatów na specjalistyczne stanowiska wymaga bezpośredniego dotarcia do nich. O części z prowadzonych rekrutacji informacji nie znajdziecie.
  • Mamy s
  • Czasem odpowiednich kandydatów znajdujemy pracodawcy w jego firmie
  • Pozyskani kandydaci są szczegółowo analizowani pod kątem umiejętności zawodowych. Dokonujemy selekcji oraz szczegółowej oceny. W naszych działaniach dużą wagę przywiązujemy do tzw. umiejętności miękkich kandydata oraz dopasowania do wykonywanej pracy
  • Naszemu Klientowi rekomendujemy tylko tych kandydatów, którzy naszym zdaniem dobrze rokują.
  • W większości procesów rekrutacyjnych pracujemy na zasadzie „success fee”, czyli płacę za pracownika. Koszt usługi dla Pracodawcy zależny jest od specjalności i dostępności kandydatów na rynku pracy.

Nasze działania rekrutacyjne możemy podzielić na poniższe obszary:

Dział koordynuje  LOGOHF1

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] ZAMKNIJ