Usługi HR


 

Właścicielem marki Goffice.pl jest firma Human Focus – eksperci w procesie rozwoju organizacji. Wiodący obszar ich działalności to human resources. Dzięki profesjonalnemu zespołowi doradczemu, wieloletniej praktyce biznesowej i analitycznemu podejściu Human Focus wspiera przedsiębiorców w budowaniu efektywnych zespołów pracowniczych.

Oferta:

Strategia

Zdobądź zaufanego HR Business Partnera lub powierz nam konkretne działania strategiczne – realizujemy audyty procesów, przeprowadzamy analizy personalne, tworzymy efektywne rozwiązania w zakresie struktury organizacyjnej.

Sprawdź
 
 

Szkolenia

Organizujemy profesjonalne, dopasowane do realnych potrzeb warsztaty i szkolenia dla pracowników z obszarów zarządzania, obsługi klienta, sprzedaży i negocjacji, marketingu i rozwoju osobistego.

Sprawdź
 
 

Rekrutacja

Na zapotrzebowanie Klientów poszukujemy pracowników o konkretnym profilu zawodowym. Bierzemy pod uwagę nie tylko kompetencje zawodowe (specjalistyczne), ale również aspekty natury psychologicznej – to one często decydują o odpowiednim dopasowaniu nowego pracownika do organizacji.

Sprawdź

 
 

Strona główna