Strona główna

false,
‘child_of’ => $offerPage->ID,
‘post_type’ => ‘page’,
‘depth’ => 1,
‘sort_order’ => ‘asc’,
‘sort_column’ => ‘menu_order’,
);

$offerPages = get_pages($listPagesArgs);

get_header(); ?>

‘headerCarousel’,
‘showcontrols’ => ‘true’,
‘twbs’ => 3,
‘showcaption’ => ‘true’,
‘before_title’ => ‘

‘,
‘after_title’ => ‘

‘,
‘interval’ => 5000,
);

echo cptbc_frontend($sliderArgs);
?>

[ezcol_2third]

Właścicielem platformy Goffice.pl jest Human Focus Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni

Skuteczny outsourcing kadr i płac – dowiedz się więcej

Obsługa procesów związanych z bieżącą działalnością przedsiębiorstwa jest niezwykle wymagająca. Chociaż zwykle odbywa się ona w tle, to jednak angażuje czas i siły pracowników, co często stanowi poważny problem. Chcąc temu zapobiec, stworzyliśmy w Human Focus platformę outsourcingową Goffice.pl, na której świadczymy usługi księgowe, kadrowo-płacowe, a także związane z rekrutacją pracowników na terenie Gdyni, Gdańska i innych regionów.

Specjaliści ds. kadr i płac, rekrutacji oraz innych procesów biznesowych – Goffice.pl

O sile naszej firmy decyduje zespół zatrudnionych ekspertów, którzy od wielu lat są związani z szeroko pojętym biznesem. Zdobyte w ten sposób doświadczenie pozwala im lepiej rozumieć potrzeby przedsiębiorców. Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych Kontrahentów, czego przykładem jest uruchomienie usługi wirtualnego biura, która cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród Klientów ceniących sobie mobilność.

Biuro księgowe i agencja pracy w jednym – Goffice.pl

Jeśli szukasz wiarygodnego biura księgowego bądź sprawnie działającej agencji headhunterskiej, to doskonale trafiłeś! Gwarantujemy, że zajmiemy się księgowością Twojego przedsiębiorstwa, prowadzeniem kadr i płac, jak też rekrutacją nowych pracowników. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą – skontaktuj się z nami lub odwiedź nasze biuro mieszczące się przy ulicy Świętojańskiej 47/2 w Gdyni. Zapraszamy.

Nasza działalność koncentruje się głównie na obsłudze firm z okolic Gdańska i Gdyni, jednakże współpracujemy także z podmiotami z różnych regionów Polski.
[/ezcol_2third]
[ezcol_1third_end]

[lastbox type=”news”]

[last]

[lastbox]

[/ezcol_1third_end]