Księgowość

Jesteśmy zespołem ekspertów doświadczonym w prowadzeniu księgowości podmiotów o różnej skali działalności i z różnych branż – od indywidualnych działalności gospodarczych po grupy kapitałowe. Klienci cenią nas za szybkość reakcji, łatwy kontakt, profesjonalne wsparcie i kompleksowość.

Oferta:

Działalność gospodarcza

Jeśli w Twojej firmie brakuje czasu na bieżącą rejestrację dokumentów księgowych oraz uciążliwe składanie deklaracji podatkowych, a „wysyłanie plików JPK” nic Ci nie mówi – służymy pomocą! Z nami zyskasz spokój i pewność, że sprawy księgowe związane z Twoją działalnością gospodarczą będą w najlepszych rękach.

Sprawdź
 

Księgi Handlowe

Dzięki naszej pomocy zyskasz pewność, że księgi rachunkowe Twojej firmy będą prowadzone przez doświadczonych profesjonalistów. Zadbamy o terminową ewidencję i kontrolę dokumentów księgowych, a wyniki naszej pracy przekażemy Ci w formie przejrzystego sprawozdania.

Sprawdź
 

Usługi dodatkowe

Nie ważne, czy potrzebujesz tylko doraźnego przygotowania dokumentów do kontroli skarbowej, czy szukasz dla siebie wyboru optymalnej formy opodatkowania, a może dopiero zakładasz swoją działalność gospodarczą i nie wiesz jak zorganizować formalności? Wesprzemy Cię na każdym z tych etapów.

Sprawdź
 

Cennik Księgowość | Biuro Rachunkowe Goffice.pl

 
Strona główna