Kadry i płace

Jeśli borykasz się z dużą rotacją pracowników w obszarze kadr i płac, masz świadomość nieprawidłowości w prowadzonej dokumentacji pracowniczej i naliczaniu wynagrodzeń lub martwią Cię wysokie koszty obsługi procesów kadrowo-płacowych – przychodzimy z pomocą. Zaufaj zespołowi Goffice.pl

Czy wiesz, że …

  • u 41% kontrolowanych przedsiębiorców stwierdzono nieprawidłowości polegające na niewłaściwym prowadzeniu dokumentacji pracowniczej?
  • u 66% kontrolowanych przedsiębiorców stwierdzono rozbieżności interpretacyjne w przepisach prawa pracy?
  • 23% firm narusza przepisy dotyczące naliczenia i wypłaty wynagrodzeń – w tym za urlopy i zwolnienia lekarskie?

Nasze usługi:

Piktogram postacie

Kadry

Zaopiekujemy się obsługą kadrową Twojej firmy. Z nami zyskasz pewność, że całość procesów związanych z zatrudnieniem przebiega zgodnie z aktualnymi przepisami prawa pracy. Przeprowadzimy Cię przez wszystkie najważniejsze etapy, dopełnimy formalnych obowiązków i dopilnujemy terminów, a Ty zaoszczędzisz czas i pieniądze.

Sprawdź
 

Płace

Nieprawidłowości w naliczaniu wynagrodzeń niosą dla pracodawcy poważne konsekwencje, jednak niełatwo jest odnaleźć się w gąszczu ciągle zmieniających się przepisów. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu zyskasz pewność i spokój, że sporządzając listy płac i realizując przelewy, nie zapomnimy o detalach, które decydują o poprawnej obsłudze procesów płacowych.

Sprawdź
 

Sprawozdawczość

Kontrolujemy terminy płatności wobec urzędów publicznych (ZUS, GUS, PFRON) oraz przygotowujemy roczne deklaracje i informacje (ZUS IWA, PIT 4R, PIT, IFT, IMIR). Możemy również obsługiwać sprawozdawczość wynikającą z indywidualnych potrzeb Twojej Organizacji.

Sprawdź
 

Usługi dodatkowe

W Goffice.pl jesteśmy zawsze przygotowani na nieoczekiwane zdarzenia. Chętnie pomożemy Ci w rozwiązaniu bieżących problemów w zakresie kadrowo-płacowym i będziemy reprezentować Cię podczas postępowań kontrolnych i wyjaśniających (PIP, ZUS). Możemy opracować wewnętrzne regulaminy pracodawcy oraz zaprojektować systemy wynagradzania.

Sprawdź
 
Wykonujemy również audyty dotyczące kadr i płac. Obejmują one wymagane prawem regulaminy, stosowane w firmie umowy, zasady rozliczania czasu pracy, prawidłowość oraz kompletność dokumentacji kadrowej.
 

Cennik Księgowość | Biuro Rachunkowe Goffice.pl

Strona główna